| Aditz a întrebat:

Imi puteti spune cum sa cuceresc o fata de 12 ani din clasa de la mine. Vad ca si ea imi face cu ochiu asa ca vreau sa o impresionez cu ceva.

Răspuns Câştigător
| thunderdx a răspuns:

Din moment ce spui ca are 12 ani, inseamna ca si tu ai 12 ani( eliminam varianta cu repetentia). Daca iti face cu ochiul,nu inseamna neaparat ca te place,poate doar te tachineaza,vazand ca tu ai anumite interese fata de dansa. Stai cu dansa de vorba,fii politicos,renunta la anturajul de bagabonti(daca e cazul),fa-i o mica atentie(cumpara-i ceva, nu scump, dar care sa-i placa). Fii natural!

7 răspunsuri:
| Dreamz a răspuns:

Gaseste subiect de interes comun, daca e sensibila, si daca crezi ca nu ar face misto de tine, vorbeste cu ea despre asta dar cand nu este inconjurata de prieteni. succes in continuarewinking

| AnneRawr a răspuns:

Poti sa mergi la ea, sa ii zambesti frumos, dar sa nu pari foarte insistent deoarece ar putea sa te respinga.Trebuie doar sa te porti foare normal cu ea si poti sa.i faci un cadou:o bratara cu numele ei sau o scrisoare pe care sa i.o pui in ghiozdan:d... fundita?puppy dog eyes

| viK_4698 a răspuns:

Priveste-o,zimbeste-i,incearca sa-i scrii mai des pe net...dar desigur in primul rind depinde si de ceea ce simte ea pentru tine si daca si ea te place va fi foarte usor...insa oricum ai 12 ani, dar cum se zice "iubire n-are virsta" asa ca succes!

| KullBoy a răspuns:

1- Metoda clasica, spune-i-o in fata, daca tie frica dati doua palme si pleaca de acolo
2- Intreab-o daca vrea sa iasa undeva dupa ore, dar nu singuri in grup si grupul sa plece la un moment dat si tu sa ramai cu ea e 2/3 sanse 55% cam riscant
3- Simplu o intrebi daca iese la un suc sau ii daruiesti o chestie cat de mica, o bratara, o inghetata adica te porti cu ea in puf si este si mai simplu dar cheltuielile trebuie sa le suporti...

| xButterflyxX a răspuns:

Vorbeste cu ea in pauza, stai pe langa ea, daca are vreo problema du-te la ea, sfatuieste-o.happy

| enya_4961 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi sigur ca ea te place. daca da.intra in vb cu ea sh spune-i daca vrea sa mergeti undeva sa va plimbati (ex.parc,orash)sh ii faci cinste cu ceva.

| Aditz explică:

Ms pentru raspunsuri. Am facut cam tot ce mi-ati zis si in plus si... incet incet ne apropiem