| cronix333 a întrebat:

Salut imi spune si mie cineva va rog frumos cum incep conversatia cu o fata pe care o cunosc din priviri dar cu care nu am vb nici 1 data (prin mesaje) sa ii spun ca imi place de ea...dau funda la cel mai elegant raspuns

2 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Incepi cu buna, dupa care spui ce mai faaaaaaaaaaci?

| cronix333 explică:

Salut imi spune si mie cineva va rog frumos cum incep conversatia (prima data prin mesaje)cu o fata pe care o cunosc din priviri dar cu care nu am vb nici 1 data cu ea (face to face) sa ii spun ca imi place de ea...dau funda la cel mai elegant raspuns! am gresit putin sus