| cronix333 a întrebat:

Salut imi spune si mie cineva va rog frumos cum incep conversatia (prima data prin mesaje)cu o fata pe care o cunosc din priviri dar cu care nu am vb nici 1 data cu ea (face to face) sa ii spun ca imi place de ea...dau funda la cel mai elegant raspuns

3 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Exact asa
"- buna eu sunt x"
" te-am vazut extraordinar de sexy si as vrea sa ne cunoastem mai adanc "
va spune ea bla bla lba
si spui si tu
"vrei o pizza?"
gata iti ajunge

| dragosh a răspuns:

Trebuie sa ii spui pur si simplu ca iti place de ea..trebuie sa faci primul pas, sa nu te intrebi apoi "toata viata" ce ar fi fost "daca i-as fii spus". SUCCES!

| TheImpaler a răspuns:

Voulez vous avec moi?
asa se-ncepe happy