| GrigoreZZ a întrebat:

In clasa la mine e o fata de care-mi place, si ea ma place pe mine. Puteam sa fiu cu ea dar nu stiu de ce nu am facut asta. Intre timp s-a impacat cu fostul, dar tot vine la mine si ma ia in brate, ma pupa. Ce ar putea sa insemne asta?

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Te place ca si amic -dar deocamdata nici ea nu e prea sigura de asta. Poate ca pe Viitor nu se stie ce se va intampla. Rezuma-te doar la chestii amicale deoarece ea are o relatie si nu e oki ca tu sa intervii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesanta povestea ta. De ce nu o intrebi personal? Asa ne scutesti pe noi sa te dadacim si scapi si tu de un complex. Ce zici e bine? Ce te poate costa grigoras? Un refuz sau...nu.e? o fi bine, o fi rau.

| extrahelp a răspuns:

Isi bate joc si de tine si de actualu cu care e

| GrigoreZZ explică (pentru extrahelp):

Cu ce sa-si bata joc? laughing))