| EX_AL_2002 a întrebat:

In primul rand, nu judecati pentru ceea ce o sa scriu. Eu si cu doi prieteni de-ai mei vrem sa ne ducem la prostituate. Nu am avut pana acum contact sexual. Prezervativul este de ajuns ca metoda de protectie?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nici nu exista o alta metoda mai eficienta in astfel de cazuri. Prezervativul ofera protectia maxima in privinta majoritatii BTS-urilor care sunt/pot fi transmise sexual. Si o igiena exemplara a partenerelor de placeri sexuale. Sanatate! Multa bafta!

| mihai69 a răspuns:

Ăla plus un costum de neopren și ești sigur.

| Sofer a răspuns:

E de ajuns prezervativul. Have fun man.

| elaventurero a răspuns:

Prezervativul e sfant pentru sex normal.
Pentru sex oral in principiu la fel ramane recomandat doar ca e mult mai putin placut.
Ia-ti o cutie e ok. Vezi la marime daca ai maciuca mare ia cu diametrul 54-56mm... daca o ai mai mica e ok cauta cu 52-53mm. Scrie pe cutie tongue