| Sabyna1289 a întrebat:

In urma cu ceva timp am intalnit un baiat pe un joc (minecraft). Pe acel server este o chestie cu iubiti, iubite si casatoriri false. Ne-am vazut, e frumusel si el se tot da la mine. E din cauza serverului sau chiar ma place?

Dau funda ^w^

9 răspunsuri:
| Jorah a răspuns:

Combină-l doar în joc laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ne-ai explicat, cum adica, se da la tine?

| WaterDrop a răspuns:

Ce naiba! Daca ar fi posibil sa si mancati/beti/mergeti la toaleta online, nu cred ca v-ati mai ridica de pe scaun.

| Staind a răspuns:

E de la server. Are lag. Chill.

| UzOm a răspuns:

Să-i zici la mă-ta să îți taie cablul de net. Nu de alta, dar parcă văd că începi să te combini cu serverul. Din relația asta poate ar ieși un RoboCop.

| antoniaidk a răspuns:

Cum adica din cauza serverului >? laughing

| antoniaidk a răspuns:

Si nu incurajez relatiile pe net

| TheNigga a răspuns:

Pai de ce nu il intrebi? laughing.

| Alatreon123 a răspuns:

Stai sa ghicesc...
MC.DUCADU.RO?