| anonim_4396 a întrebat:

In vara acestui an m-am certat cu o prietena, nu am vorbit cu ea aprox 3 saptamani. Inainte cu 1 saptamana inainte sa inceapa scoala m-am impacat cu ea si ne intelegem foarte bine. Am inceput sa tin la foarte mult la ea si o iubesc enorm. Ea se comporta impecabil cu mine mult mai bine ca inainte de cearta noastra. Am intrebat`o daca ii pasa/tine la mine si a raspuns pozitiv. Eu doresc sa ii spun maine seara ca am ajuns sa tin foarte mult la ea si sa o iubesc. Nu imi doresc nimic mai mult de la ea decat sa aflu sentimentele ei pentru mine si sa stiu daca putem incepem o relatie. As vrea niste sfaturi de la voi, cum pot sa ii spun aceste lucruri, daca ea grede ca glumesc eu ce pot sa fac? Retarzi care scriu aiurea, mai bine numai posteaza de dragul +1.

DAU FUNDA! DAU FUNDA! DAU FUNDA! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| adormuzika a răspuns:

Eu iti zic foarte sincer, sa vorbesti cu ea nu p emess sau prin telefon vreau sa zic ca fata in fatahappysi a ii zici tot ceea ce simpti ca adevart pentru ea fara teama sau emotii sunt sigura fiind prietena ta cea mai buna te va intelege 100% si la sfarsit dupa ce iai dezvaluit tu toate sentimentele, intreab-o daca ea simte ca adevar ceva special pentru. tine si atunci daca da noroc sa fie ceva frumoskiss...

Funda:*:Xhappy

1 răspuns:
| adormuzika a răspuns:

Daca crede ca glumesti ii zici ca speri sa te creada, si nu ai mintio cu asa geva sau nu ai gumi ca asa ceva cu ea, si va merge:*