| ๑•ิ.•ั๑copilashroz๑•ิ.•ั๑ a întrebat:

Salut!:* Inca imi place de fostul meu prieten ff multsad. Cateodata cred ca ma mai place si el, alteori nu.Suntem in acelasi liceu, si avem aceeasi varsta:16 ani happy, bine macar ca nu suntem in aceeasi clasa.Cand trec pe langa el se uita tot timpul la mine straight face, pe mess vorbim numai daca ma intreaba elhee hee ca eu nu-l intreb astept sa ma intrebe elwinking si chiar se merita pentru ca ma intreaba happy. Uneori vorbeste frumos, ma inteleg super bine cu el, insa alteori ma ia asa la misto cu tot felul de adresari stupide. Oare inca sa mai tina la minethinking sau doar sa fie vorba de faptul ca nu l-am mai cautat eu, si de aceea se baga in seama cu mine?big grin Oare ar mai fi vreo sansa sa fim impreuna? Sa mai sper sau sa renunt? App mentionez ca varul sau a vrut cu mine si ca l-am refuzat.Am facut bine nu? STIU ca am pus multe intrebari, dar vreau rasp la toate happy pupici si mersi anticipat pentru raspunsuriwinking sper ca m-am adresat cat de poate de bine ca sa intelegeti ce am vrut sa spunhee hee

3 răspunsuri:
| AnAiLuI a răspuns:

Cred ca iai permis sa faca ce vrea referitor la tine fii putin mai energica atunci cand te ia la misto fa ceva ca sa te stie de frica cel putin eu ii tratez cu ind pe astia care incearca sa faca misto x(
eu zic sa nu te mai impaci cu el big grin sa incerci cu varaso big grinhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt un baiat si pot sa iti spun ca da este interesat de tine si daca ai vrea sa mai fii cu el ar fi posibil deoarece atata timp cat el te cauta vrea sa mai fie ceva intre voi ca daca nu ar mai fi vrut nici macar nu te-ar mai fi bagat in seama. Si treaba cu varuso, am trecut prin asta am stat cu vara iubitei mele cea cu care am acum 2 ani dar am stat la inceput cand ma despartisem de ea ca nu era ceva stabil intre noi, ea ma iubea iar eu nu, iar dupa un timp cand a devenit ceva serios intre noi am regretat cea ce am facut pentru ca ea a suferit foarte mult si au ramas cicatrici. Cine stie poate o sa iese ceva foarte serios din asta si dupa o sa regreti.

| LebadaDeCristal a răspuns:

1.El sigur mai tine la tine, dar uneori te ia la misto fiindca e nervos ca nu-l mai bagi tu in seama.
2.Voi mai puteti fi impreuna. Daca tu chiar vrei asta, incearca sa-l bagi mai mult in seama...Deci,continua sa speri.
3.Da,ai facut foarte bine ca l-ai refuzat.Esti fata de bun simt.

Bafta! Te pup:**