| anonim_4396 a întrebat:

Salut intilnesc de ceva timp cu un baiat dar e prea rusinos in ce priveste sarut imi pare ca nu o sa ajung niciodata la momentul culminant

2 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Ok, el e prea rusinos, dar scuza ta care este? Nu scrie nicaieri ca baiatul TREBUIE sa fie cel care face mereu primul pas. Ajuta-l si tu si va capata incredere in el.

| LaNaibaa a răspuns:

Intr-un moment in care sunteti doar voi 2, i`al de umeri, frumos. laughing. si intreaba-l daca vrea. si apoi te uiti la buzele sale. el o sa inteleaga si tot daca nu vrea, SARUTAL! [ laughinglaughing la o prietena a mers ] Bafta!