| Cernucan_Romeo_1996 a întrebat:

Salut intrbare exclusiv pentru fete cum ar trebui sa arate barbatul ideal pentru voi dau funda

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din punct de vedere fizic sa aiba un aspect decent, fara tatuaje, cercei, blugi cu turu lasat de zici ca a facut pe el, sa aiba o tunsoare decenta si sa-i stea si bine cu ea, nu toate frizurile ridicole din ziua de azi, rasi pe parti si doar sus au o pleasca de par in cap sau ridicat in sus de aici ca le-a crescut graul in cap. iach! sa nu fie pensat, ca nu e fata, plus ca majoritatea arata a gay cand fac asta. Iar sentimental: sa-i pese de mine, sa fie acolo pentru mine si la bine si la rau, sa fie grijuliu, sa-mi vorbeasca frumos, sa nu fie indiferent sau nesimtit, fara atitudine de smecheras sau golanas. Cam aste-as preferintele mele happy

| Lawliet14 a răspuns (pentru anonim_4396):

Neaparat nepensat. laughing Aia s-au pensat serios!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lawliet14):

laughing)

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Probabil unu care nu intreaba pe TPU, ci este increzator pe sine si vorbeste cu ele in viata reala.

| niki1003 a răspuns:

Fie care fata are o parere difeeita despre barbatul ideal. eu vreau doar sa vorbeasca frumos cu mine sa fie romantic sa ma faca sa ma simt speciala in preajma lui sa ma iteleaga si sa fie siguer pe el. sa se lupte pentru ceea ce iubeste cu adevarat.sa nu ma minta si evident sa ma iubeasca. mai rar se gasesc asa baieti dar eu slava domnului l-am gasit. si inca ceva. nimeni nu este ideal. cel mai important lucru este sa-ti gasesti pe cineva care te accepta asa cum esti.

| Burlacu006 a răspuns (pentru niki1003):

Sa fim seriosi, daca ar veni unu care sa arate cat de cat bine si sa aiba milioane in cont iti zic eu ca ai renunta si la familie.Toate sunteti asa, vreti sa pareti ca nu sunteti materialiste.

| niki1003 a răspuns (pentru Burlacu006):

GRESEALA! nu toate suntem asa. sunt si femei cu respect catre barbati. femei care nu isi lasa familia cand simt mirosul banului

| Dugalle a răspuns (pentru niki1003):

La ce te referi prin " sa se lupte pentru ceea ce iubeste cu adevarat "?

| Tanyax a răspuns:

Pentru mine bărbatul perfect este sotu. Este pe placul meu de aceea este perfect. Imi place totul la el. Ma saruta cand vine acas, ma tine in brate noaptea, imi spune vorbe dulci. La fel ii fac si eu il rasfat. Secretul ie sa va respectati cu adevarat. Pentru mine nu conteaza muschii si altele doar sa fie sincer si sa ne respectam unul pe celalalt