| anonim_4396 a întrebat:

intrebare pentru baieti: dragilor, ati prefera ca iubita voastra sa aiba un stil vestimentar a parte? sau de fapt cum ati prefera sa se imbrace? dau funda.

Răspuns Câştigător
| LikeMe a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza cum se imbraca conteaza si personalitatea degeaba se imbraca bine daca e proasta.

2 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

N-as vrea chiar sa aiba chiar nici un stil. Daca se poate chiar nici o textila pe ea.

| Andreiutzzzzzzzz a răspuns:

Buna Mady.Sincer la o fata nu ma intereseaza stilul ei, atat timp cat ii sta bine imbracata asa cum prefera ea. Daca iubitul tau te place, trebuie sa te placa asa cum estihappyNu doar pentru stilul tau.Succes