| alexionut75 a întrebat:

Intrebare pentru fete si un pic pentru baieti. Imi place de o fata si ei de mine big grin am 13 si ea tot 13. Si a plecat la tara si se va intoarce cat de curant.si imi sa tot timpul gandul la ea.sunt topit dupa ea.si cand va veni de la tara nu stiu ce sa ii spun.Si as vrea sa o intreb daca vrea sa fie cu mine! Cel mai sincer raspuns = FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PureSoul_1157 a răspuns:

Eu zic sa-i spui exact ce ne-ai zis si noua. Ca te-ai gandit la ea tot timpul cat a fost plecata, ca tii foarte mult la ea... Daca ii place de tine se va topi si iti va cadea in brate. Si apoi pur si simplu intreab-o daca vrea sa fie cu tine. Ia-o in brate si spune-i cat de importanta e pentru tine. (Noua ne plac mult dulcegariile) Daca te gandesti asa de mult la ea inseamna ca esti indragostit si asta e dulce, dar ma gandesc ca iti este teama sa nu fi respins. Daca ea te place nu ai de ce sa ai probleme. Fii curajos! Mult succes! :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ti-ai exprimat o dorinta, nu ai pus nici o intrebare. Am inteles ca fata ti-e draga dar nu-i suficient. Trebuie sa ii placi si tu ei, nu? Ai 13 ani si trebuie sa intelegi de pe acum ca nu esti numai tu pe primul loc, conteaza si ea!