| Viorel_Baa_Nu_1981 a întrebat:

Salut,
Intrebarea mea este, daca voi ati avea un buget de 2000-3000 de euro si ati vrea sa va deschideti un site, ce fel de site ati face? premiez cu fundita cel mai original raspuns!

Răspuns Câştigător
| dafy a răspuns:

Un site gen TPU... ceva unde in ciuda reutailor ce le auzi in fiecare zi sa poti gasi caldura si prieteni care sa.ti intinda o mana de ajutor
bafta

2 răspunsuri:
| al3xal3x1 a răspuns:

Daca ai 3000 euro eu zic ca ai putea sa iti deschizi un site&firma de gazduire web, game hosting.

| Axz_axn_1978 a răspuns:

Site porno,mana de lucru ieftina, clienti destui, piata buna