| AlhghgfgdgAlxfr a întrebat:

Iubesc o fata, din clasa vecina si nu am vorbit niciodata cu ea! e in aceeas clasa(a viii-a).
Pe cont-ul ei de facebook scrie ca e intr-o relatie...
Ce sa fac?(multi tipi o plac)

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Poate sa fie la vrajeala.Atata vreme cat nu scrie ca e cu cineva anume nu prea e ok.Asa si tu poti pune da esti intr-o relatie dar cu cine?laughing. Faptu ca e vazuta bine de baieti e oarecum un dezavantaj. Poate razi dar sti cum e cu fetele frumoase :Fiecare isi zice -Asta trebuie sa aiba iubit mai bine imi vad de treba, dar de fapt ea poate nu are, daca 100 gandesc la fel. Orice e posibil, intra in vb cu ea si vezi ce iese. Poti sa o intrebi indirect daca e intr-o relatie ca sa nu bata la ochi dar cel mai bine e sa fi comunicativ happy.

| AlhghgfgdgAlxfr explică (pentru Danysan):

Mersi, pentru raspuns!

7 răspunsuri:
| iiSceneXX a răspuns:

Buna.
Incearca si baga-te in seama cu ea, de preferabil in viata reala. Daca insa n-ai curaj, discuta cu ea pe fb. Usor usor, o sa afli daca are iubit, iar daca nu afli, o intrebi usor. Incearca. Bafta

| Zabbyel a răspuns:

O sa-ti explic un pic din copilaria mea (poate mi te inspira)
pai adoram sa le iau gagiciile altora era un hobby "incest" de-al meu laughing
mereu imi iese de ce? ce-i ce cauta norocu mereu il vor gasi. drum bun big grin

| perladunarii a răspuns:

Salut, iti place de o fata la nebunie(nu o iubesti!) Daca multi tipi o plac o sa ai competitie dar daca crezi ca faci fata incearcati norocol, in cel mai rau caz afli ca nu te place si ca nu ar vrea sa fie cu tine! Si daca afli asta macar poti merge mai departe cu inima impacata pentru ca ai incercat!

| Biuuuts a răspuns:

Buna! Du-te si tu pe la ea prin cls, imprieteneste-te cu prietenii ei si afla cat mai multe despre ea, obtine cat mai multe informatii de la prieenii ei, vorbeste frate cu ea nu iti da nimeni cu ceva in cap, daca nu acum mai tarziu nu se stie, o sa-ti para rau mai tarziu stiu din propria experienta.winking