| MarineroBoss a întrebat:

Salut! Iubita mea vrea sa facem un threesome. Ce as putea sa fac? Sa accept? Daca este un test? M a intrebat daca vrea sa facem cu o prietena de a ei sau cu o necunoscuta, ce sa zic?

Răspuns Câştigător
| vasileparnaie a răspuns:

Propune-i un gangbang frate

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te testeaza!
Nici o femeie care te iubeste cu adevarat nu ar suporta sa te imparta cu alta femeie.

| mihai69 a răspuns:

Spune-i că vrei cu un prieten.

| Madaxo97 a răspuns:

Pai spune-i ce vrei tu, dacă nu vrei deloc nu accepți și gata, dacă vrei cu o necunoscută sau prietenă de-a ei, asta tu știi, tu alegi.