| ClnMarian a întrebat:

Salut! Iubitei mele trebuie sa ii vina ciclul,dar nu o dor sânii, de ce?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Durerile de sani NU apar in fiecare luna si undoeir nu apar deloc.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu toate femeile sunt la fel, unele nu au dureri de sani si nici dureri de burta cand sunt la ciclu menstrual.

Intersant cat te procupa pe tine menstruatia unei fete...in loc sa te preocupe oragnele tale reproducatoare.
Dana Budeanu te-ar numi "fatalau", ca-ti bagi nasul in ciclurile femeilor.

| ClnMarian explică (pentru Violleta2022):

Interesant este ca eu intreb pentru ca iubita mea este speriată si nu stie de ce nu o dor sânii ca pana acum inainte de ciclu

| Violleta2022 a răspuns (pentru ClnMarian):

Durerile de sani NU apar in fiecare luna si undoeir nu apar deloc.

| Alpha00 a răspuns:

Este important sa intelegem ca fiecare femeie este diferita si experimenteaza simptome diferite in timpul ciclului menstrual. Unele femei pot experimenta durere sau sensibilitate la nivelul sanilor, in timp ce altele nu resimt nicio durere sau modificare. Faptul ca iubitei tale nu ii doare sanii nu inseamna ca este ceva in neregula. Daca esti ingrijorat, recomand sa vorbesti cu partenera ta si sa cautati informatii medicale de incredere pentru a intelege mai bine procesul ciclului menstrual si schimbarile asociate cu acesta.

| ClnMarian explică (pentru Alpha00):

Pe ea de obicei o dureau inainte de menstruatie, nu stiu daca este influențat ca ea si a început viata sexuală acum o lună jumate

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ClnMarian):

O fi deja insarcinata si nu i mai vine ciclu