| malishka93 a întrebat:

Salut.Iubitul meu vrea sa se angajeze chelner intr-un club de noapte..este mai platit credeti ca iar trebui sa ii dau voie sau nu? Voi cum ati proceda? el se va duce la acest serviciu numa daca eu sunt de acord!

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tu nu ai nici o chemare sa-i dai voie sau nu. Ii vei spune: faci exact cum vrei tu si crezi ca e mai bine pentru tine. Respecta-l si nu intra cu bocancii in viata lui. Sustine-l neconditionat, indiferent ce decizie ia

| Hombre a răspuns:

Esti norocoasa, ai pus mana pe un idiot.

| NoSmile a răspuns:

Buna!
E iubitul tau nu proprietatea ta.
Daca tu ti-ai dori sa faci ceva, iar el nu te-ar lasa, ti-ar place? Eu cred ca nu.
Lasa-l sa lucreze unde doreste.
Nu rezolvi nimic cu lucrul asta. Daca e sa te insele, o va face oricum.
Si plus ca poti merge si tu seara in clubul unde o sa fie ospatar.
Fii linistita. Doar atunci cand va fi schimbat fata de tine, va fi cazul sa-ti pui un semn de intrebare.

Răspuns utilizator avertizat
| がさいゆの a răspuns:

Buna.Nu trebuie sa iti fie frica. Daca te iubeste cu adevarat, nu se va uita la toate acele femei prezentate intr-un mod asa de neadecvat pentru o adevarata femeie.Cum spuneam, daca ai incredere in el si te iubeste cu adevarat il poti lasa.La revedere!

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ar trebui sa ii dai tu voie sa lucreze?

| Seby90 a răspuns:

Control freak. Pe langa faptul ca de pe urma acelor bani vei profita si tu (si da stiu ca iti surade ideea, pentru ca pari genul) totodata omul vrea sa urce o treapta mai sus nu sa ramana in urma. Tu in asa situatie ar trebui sa il incurajezi nu sa il tragi inapoi.

PS: daca vrea golaciuni se poate uita la filme porno.

| Azµre a răspuns:

Da ce aici e pe dat voie? E viața lui face ce vrea!
Normal că îi dai voie! De ce nu i-ai da voie?

| Demonull a răspuns:

Ce stupid cum sa o intrebi pe ea/el ceva ce te priveste pe tine si viitorul tau? helloo secolul 21.

| stark47 a răspuns:

Asculta,nu esti casatorita cu el, chiar si atunci, nu poti pune piedici in viata cuiva.e vorba de bani.lasa l sa se duca.multi dintre noi nu avem un loc de munca, asa ca renuntarea la un job doar pentru ca tie nu ti convine mi se pare o idee prosteasca

| DiazAndreea a răspuns:

Da dc sa nu fii de acord? este un loc de munca destul de bun. si in ziua de astazi se gaseste foarte greu un loc de munca. ar trebui sa fii de acord plus ca poti sa i faci surprize la muncalaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Sisitta a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa-i dai voie. știi cum acolo sunt multe fete, se poate întîmplă multe.vezi si deacum

| DoarEu252 a răspuns:

Daca stii ca e serios(nu se uita dupa altele) si te iubeste cu adevarat ar trebui sa il lasi sa incercewinking