| ravzan a întrebat:

Salut la toata lumea! Am intrebat-o pe o fata daca vrea sa fie cu mine...si ea mi-a spus ca o sa-mi zica maine si nu stiu ce sa fac.Va rog dati-mi si mie un sfat...

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

Daca nu ti-a dat raspunsul asta nu inseamna ca nu vrea, daca chiar vrei sa fii cu ea incearca sa vorbesti cu ea, incearca sa purtati o discutie mai lunga dupa care o intrebi dar nu genul "vrei sa fii cu mine ca nu mi-ai dat raspunsul", gandeste-te bine la intrebarea perfecta si dupa aia o poti intreba, sa nu fie nici prea indrazneata intrebarea happy

4 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Pai daca fata a spus ca iti va da raspunsul maine atunci maine sa fie, e bine ca ti-a spus maine si nu peste cateva zile happy, acum nu mori si tu pana maine, ai rabdare happy, bafta

| HelpBoy a răspuns:

Astepti ce sa faci alceva.

| ravzan explică:

Nu mi-a spus nici ziua urmatoare...inseamna ca nu vrea?

| ravzan explică:

Ok...ms