| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toata lumea, am nevoie si eu de niste sfaturi.Am 16 ani si sunt virgina... dar dorinta e mare, nu stiu ce sa fac, dar vreau sa ma pastrez macar pina l a17 ani sau 18. Ce sa fac? Sa incep de a cum sau sa ma mai tin?

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

Buna, in primul rand felicitari ca ai rezistat pana acum. Sfatul meu este sa ti de chesia asta cat poti de mult, este spre binele tau, corpul se deformeaza cand iti incepi viata sexoala pentru ca inca suntem in crestere.In al 2 lea rand cu ce iti strica daca mai astepti? Este mai bine din toate punctele de vedere sa te ti tare, intreaba si alte persoane si ai sa vezi. Mult noroc si sanatate iti doresc! :*

10 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Ai facut bine ca te-ai abtinut.sa nu incepi acum.dorinta e mare dar ratiunea comanda nu poftele trupului. daca ai vointa rezisti 100%. crede-ma baiatul te va aprecia mult mai mult daca vei fi virgina pana in noaptea nuntii. si in primul rand sexul inainte de casatorie e pacat grav si se pedepseste aspru de Dumnezeu

| MMadalina a răspuns:

Daca te respecti catusi de putin vei astepta pana cand vei gasi persoana potrivitawinking

Salut!happy

| danaiubitzik2006 a răspuns:

Poti sa mai astepti un pic daca nu e asa urgent big grin

| fararaspuns a răspuns:

Dar u ai programat cat o vei face?laughing daca vb cu un baiat de mult timp si consideri ca nu vrea numa sex de la tine si te pretuieste ca o faci si te simti iubita fa-o dar daca nai las-o balta pastreazate pentru un baiat care merita pentru ca e f important.cel putin pentru mine a fost iar acum iubesc cu disperare acel baiat si el ma iubeste la fel.nu fa prostia sa te iei dupa toate fetele care se culca la 14 15 ani.cu cine apuca in ziua de azi rar gasesti o fata cu cap.asa ca fi tu aceea:*

| Lady2012 a răspuns:

Ms mult la toata lumea

| cristian0000 a răspuns:

Cand o sa gasesti o persoana pe care sa o iubesti nu o sa-ti mai pui intrebarea asta pentru ca o sa stii deja raspunsul...pana atunci nu cred ca e cazul sa te grabesti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tine-te pana ajung la tine! Stai asa... da-mi adresa big grin

| Toluk19 a răspuns:

Da incepe de acum de la un capat pina la celalalt si vei avea o piz.da cit gura caldarii! Curvele intra in record guiness! Scuzatima dar asta e realitatea big grin

| deeutzaa a răspuns:

Buna! KronstadtRevival foarte buna glumalaughing.pai eu zic ca nu ar trebui sa te uiti la altii ca zic ca iti strici corpul sau nu stiu cechatterbox. stii cum e.se zice ca e foarte sanatos.fa cum iti zice inima.dar ai grija cu cine incepi ca dupa aceea sa nu iti para rau ca te-a lasat balta.bafta:*

| blog a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine este te tii pina la nunta, pentru ca baiatu cind va vedea ca esti virgina te va tine pe palme si de fiecare data cind va vei certa nu-ti va sune ca tai f**** cu toti care veneau in cale