| Gabriel1896 a întrebat:

Salut la toata lumea!
Am o intrebare : Am 16 ani si am facut sex cu prietena mea de 16 ani. Am facut sex prima oara si i-a venit ciclul la timp. Acum a doua oara cred ca din greseala s-ar putea sa ma fi ejaculat 2-3 secunde in ea. Nu cred ca s-a intamplat asta dar sa fiu sigur! Daca as fi ejaculat 2-3 secunde in ea este posibil sa ramana insarcinata? Astept raspunsuri. Multumesc Anticipat!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da poate a ramas sau nu gravida daca ai alimentat-o cu marfa alba.

| Bogdan1o a răspuns:

Faceti un test de sarcina si spune-i sa ia pastila de a 2-a zi

| JohnnyBi a răspuns:

Toata ejacularea barbatului are 3 secunde o. O. nu conteaza cat timp iti dai drumu in ea din alea 3 secunde, fara prezervativ sau alte metode anticonceptionale => bebe... asa e la 16 ani, prezervativele...de ce dracu sa dai bani sa te protejezi, so overrated

| badgirl22 a răspuns:

Daca nu au trecut 72 ore de la contact sa ia postinor sau escapelle, iar la 3 saptamani de la contact sau o saptamana de intarziere a menstrei sa faca un test de sarcina. pe ciitor protejati-va, ce dracul, e secolul 21 nu era bunicii!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat nu v ati protejat nici nu era nevoie sa ejaculezi in ea ca sa o lasi insarcinata. Faptul ca ai ejaculat cresc sansele de foarte multe ori.