| RoXxy a întrebat:

Salut la toata lumea! Am o intrebare care ma tot framantalaughing. Baietii uita fata cu care au facut sex pentru prima data? Sau isi amintesc cu placere si oricand acea fata ar fi binevenita inapoi?big grin Multumesc anticipat! pupici:*

Răspuns Câştigător
| summer12 a răspuns:

Poate isi amintesc cu placere, dar nu cred ca oricand ar fi binevenita inapoi. Depinde de cum s-au despartit.

15 răspunsuri:
| teknoob a răspuns:

Majoritatea fac asa : se culca cu o fata pentru prima data apoi mai vor, indiferent daca e alta fata, doar sa nu fie urata. ASA se face acum. Altii care sunt mai diferiti din punct de vedere emotional nu cred ca vor uita si se vor atasa de fata si asa mai departe. big grin

| mgtow a răspuns:

Eu cred ca baietii nu o memorizeaza o viata intreaga deoarece mai dau si peste alte tipe.

| AdRiAn_9543 a răspuns:

Depinde ce fel de baiat este...

| SiMpLa a răspuns:

Depinde de mentalitatea baiatului unii, uita altii pastreaza amintirea vie toata viata. clipele vin si trec cu timpul raman sau dispar:*

| Zenithf a răspuns:

Intotdeauna isi amintesc cu placere (cred), dar nu intotdeauna ar mai accepta sa fie iarasi impreuna, depinde si cum si de ce s-au despartit.

| liviu42 a răspuns:

Asa ceva nu uiti, cel putin eu.

| YingYang a răspuns:

Eu de exemplu nu uit nici-odata. cii imi aduc aminte cu placere cum a fost si cu cine si etc...

Răspuns utilizator avertizat
| Negative a răspuns:

Nu,n-au cum s-o uite, e ceva care nu se uita niciodatahappy.

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Asta nu se uita niciodata eu si acum imi amintesc de ea si a trecut mult timp de atunci big grin

| biabia a răspuns:

Daca ai avut o relatie cat de cat mai indelungata nu cred ca te uita asa de repede(proprie experienta), isi aduc aminte de tine dar la un moment dat normal si logic ca o sate uite.dar asa daca stai prin preajma lui in aceeasi zona sau na...nu o sa te uite curand...dar din pacate majoritatea cam da.sad

| WayToManySuckers a răspuns:

Depinde de la un individ la altul.

| RoXxy explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri si pareri:*unele m-au cam pus pe ganduritongue

| adaanda a răspuns:

Draga mea baiatii la cat sunt de nerusinati iti spun eu ca nu isi mai aduc aminte nici numele aleia pe care au f***-o prima data.mai ales daca doar s-a distrat cu ea.