| george312 a întrebat:

Salut la toata lumea de pe TPU
Pot sa zic ca sunt indragostit lulea de o colega de-a mea
faza este ca eu si cu ea am avut niste faze...nu stiu cum sa le numesc, ea ma lua in brate, eu o lasam, ma pupa(nu saruta), ne tineam de mana, ii puneam mana pe bulane si ea imi tinea mana acolo stransa, se punea la mine in brate, se intintea la mine pe picioare
nu inteleg de ce face asta. vreau sa imi spuneti parerea
si apropo mai am o intrebare, cand ma gandesc la intamplarile astea, care mi-au placut foarte mult, simt ca ceva incepe sa imi cuprinda corpul, parca cu o presiune, pleaca din inima... ce fel de sentiment e asta? de dragoste? de excitare?

Răspuns Câştigător
| SynergyBoy a răspuns:

Facea aia pentru ca. era ceva pe moment si stia oricum ca nu o sa afle prietenusau ca am pipaito au 2 ani impreuna chiar ma place pentru aspectul fizic care il am poate dar nu ar fi nimic mai mult. poate ca nu se intalneste destul cu prietenu. dar faza e ca a plans pentru el de o gramada de ori. chiar si la scoala. il iubeste enorm. ca statea in brate la mine sau una alta, astea nu prea conteaza. in povestea ta nu stiu cum e. dar se poate sa fie la fel. sa il iubeasca pe prietenu ei si pe tine sa te placa doar cum arati sa o mangai. sunt fete si fete nu se stie tongue

10 răspunsuri:
| crysty08 a răspuns:

La prima intrebare te place a2a ii las pe restullaughing

| george312 explică:

Pai asta e, ea are un iubit pe care spune ca-l iubeste, si de aia intreb...deaia nu stiu ce sa cred

| george312 explică:

Si daca nu mai are iubit? si daca m-am intragostit de ea?
si synergi, de ce facea asta?

| george312 explică:

Si daca nu mai are iubit? si daca m-am intragostit de ea?
iubit avea, il si cunosteam
04nn, tu macar faci la fel? il iei in brate de dai la el? oricum nu este acelasi lucru, nu te incadrezi in poveste asa ca...nu ai dreptate
uneori cred ca facea asta din lipsa de. afectiune? iubire? eram de rezerva? eram un fel de amant si nu stiam? facea asta doar ca sa se simta bine? hmm.nu stiu. ce credeti?

| george312 explică:

Te-am bagat in lista.
da-mi accept smug

| george312 explică:

Synergy boy, ai dreptate, ti-am dat funduloi laughing
acum s-a despartit de prieten, mai vad cum se mai comporta fata de mine si poate imi iese ceva happy
si inca o data ai dreptate e logic ce spui, e ca si cum as vedea o blonda buna pe strada si... in timp ce de ex prietena pe care o iubesc este plecata
hmm nu-i prea bun exemplul laughing

| Elena_4706 a răspuns:

Eu cred ca te place.big grin toCmai' d'aia zice ca are prieten., etc smug ca sa te faca gelos.big grin ai intrebat-o daca vrea sa fie cu tine big grin?

| 04nn4tm a răspuns:

Ma ea te place, iti zic sigur! Ea minte ca are un iubit daca face asa ca sa te faca geloslaughing, spun asta pentru ca si eu ii fac la fel colegului meulaughing pe care tot intamplator are 13 ani si il cheama si bogdanlaughing

| 04nn4tm a răspuns:

Nu bogdan te inseli, vezi u, noi incercam sa ii facem pe baieti sa fiarba, sa vedem cum reactioneaza. Ea sigur te place pentru ca atat ea cat si eu nu ne dam la altii ne dam la cine ne place in mod deosebit. Adica la voi. Te rog vb cu ea nu fi timid. Bogdan pe care il plac eu, este foarte timid si intotdeauna trebuie sa fac eu pasii sa ma dau pe langa el flirteaza cu ea si vb cu ea ce crede despre tine

| 04nn4tm a răspuns:

Uite, i-a id meu sa iti dau niste sfaturi: simina.simonica
da-mi add si vb p mess