| EmmyK a întrebat:

Salut la toti.Am si eu o problema.Am cunoscut un baiat in noul meu liceu.Nu am vorbit niciodata dar in fiecare zi in fiecare pauza ne vedem si ne holbam unul la altul de la ceva distanta.Nu stiu ce sa fac.Sa astept pana zice el ceva? Eu sunt timida si nu am tupeu sa zic nimic. Dar de o luna suntem tot asa.Astept sfaturile voastre si multumesc mult pentru timpul acordat.Va pup dulce :*

Răspuns Câştigător
| Anemona a răspuns:

Hei, laura. happy la un moment dat eram in aceeasi situatiebig grin. Pai eu zic sa astepti sa zica el ceva, dar avand in vedere faptul ca poate este la fel de timid ca si tine mai bine incepi sa investighezi chiar tu cum sta treabahee hee. Daca aveti vreun prieten comun e perfect poti sa il rogi sa te ajute. daca insa nu exista un astfel de prieten poti pur si simplu sa o rogi pe o colega putin mai indrazneata sa ii ceara idul, apoi il bagi in lista. zici ca esti din liceu si legati mai intai o prietenie. veti incepe cu timpul sa va salutati cand va vedeti, apoi sa si vorbiti si tot asasmug totul va decurge de la sine:* sper ca te-am ajutat big hug pupici:*

1 răspuns:
| DdDiX a răspuns:

Si eu te pup :*