| trista_5619 a întrebat:

Salut la toti! cum pot sa-i explic ca ma doare indiferenta, nepasarea, ignorarea lui fata de mine? imi ascunde multe lucruri, iar cand insist sa-mi spuna, el ma minte. Mi-a spus ceva, iar eu peste catva timp am aflat ca nu era asa, m-a mintit. si acum pe telefon i-am spus ca am aflat de minciuna lui si ca de ce m-a mintit, dar el imi spune ca nu m-a mintit niciodata. Dar eu stiu ca minte, mi-a spun chiar persoana respectiva cu care are legatura minciuna lui, adica mi-a spus ca nu i-a dat nimic... si el m-a rugat sa-i spun ce minciuna mi-a spus, dar ma tem ca se va isca o nenorocire. pentru ca persoana respectiva este fratele lui si nu sunt in relatii prea bune, adica au probleme de familie. nu stiu daca ati inteles ceva de aici, dar va rog spuneti-mi ce sa fac, cum sa-i explic ca ma doare?

4 răspunsuri:
| trista_5619 explică:

Da mulatca, este prietenul meu si avem jumatate de an de cand suntem impreuna... si ne iubim...

dar spuneti-mi cum sa-i explic ca nu- mi place si ma doare ca-mi ascunde si ma minte, ca de multe ori incercam, dar mi se parea ca nu ma intelege.

| claudiu89 a răspuns:

Daca nu va placeti ca persoane, sau ii incapatanat si nu vrea sa spuna, nu-i vina ta, cautati alti prieteni.

| Ramonika_5243 a răspuns:

Phey explica-i ca tii foarte mult la el,ca nu vrei sa il pierzi, ca te doare faptul ca te minte si spune-i ca trebuie sa fie complet sincer cu tinewinkingdaca nu intelege eu zic sa il lasi baltawinkingbanuiesk ca tii foarte mult la el dar din moment ce te minte nu prea merita sa te consumi pentru el, probabil ca o sa fii trista ceva timp dar dupa o sa vezi ca sunt multi alti baieti draguti si ca nu e el ultimul de pe pamanthappy

| mulatca a răspuns:

Este prietenul tau?