| ludmilaa a întrebat:

Salut la toti ma numesc Cristina. As pune o intrebare prietenul meu vrea sa ma sarute eu am 13 ani si el tot sa-i permit?

13 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Poate tu consideri un sarut o porcarie, greseti.Sarutul e ceva magnific, nu stii cat de frumos e, dar e ceva normal si parintii nostri au facut din astea. Uite parintii mei nu recunosc ca se sarutau si ei pe strada, dar eu le-am vazut poze, cand treceau oameni.
Te gandesti bine si dupa ii zici, nu te speria asa rau ca nu te dezvirginezi.
Poate o sa te gandesti ca nu stii ce sa faci, nu trebuie teorie ci practica.Cand vei fi acolo iti vei da seama ce sa faci.
Noroc.

| cucu a răspuns:

Pai nu este ceva rau sa stii ...nu ai dc sa nu-l lasi

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Dc nuwinking. Eu zic sa il lasi. Cunosc fete de varta ta care sa saruta cu baieti de vreo 7 ori pe zi laughing si nu glumesk.

Pa-pa wave ti pup kiss

| Kitty a răspuns:

Da... ai ceva de pierdut?

| Aerosmith a răspuns:

Cum vrei.

| andrada94 a răspuns:

Nu ai de ce sa nu il lasilaughing

Daca il respingi o sa creada ca nu il placi

Asa ca :

BAFTA`!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi chiar nu este o problema asta, este ceva normal bine ca nu-ti cere mai mult, daca vrea doar sa te sarute lasa-l nu-i nimic nefiresc intr-o relatie.

| smb a răspuns:

Buna Cristina.Atata timp cat ai prieten e destul de normal sa-l lasi sa te sarute pentru ca altfel nu o sa dureze prea mult si in plus daca nici macar nu va sarutati ce relatie mai e aia.Nu o lua in nume de rau, dar vb lu x. ZuZu. x, sunt unele care la varsta ta poate sunt satule si de sarut si de...
Oricum te sfatuiesc sa il lasi
Noroc

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Da.De ce nu? Asta e abia inceputul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic la fel nu-i nimic rau, daca simnte nevoia. te place.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum sa nu? happy eu la varsta ta faceam sex oral.

| y0nutz a răspuns:

Da si normal sa te sarute sau o sa creada ca nu-ti place de el