| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti! Ma puteti ajuta cu un sfat bun. Sincer nu stiu cu sa procedez, cu ceva timp in urma m-am intilnit cu colegul meu de clasa, dar ne-am despartit, a trecut deja un an, iar eu nu-l pot uita, cum sa-l uit, cum sa nu ma gandesc la el daca ne vedem in fiecare zi, eu vreau sa uit de el, dar din alta parte ma opreste ceva.
P.S dvine ziua lui si nu stiu sa-l felicit sau nu? el nu m-a felicitat, nici pe internet, nici cand a venit.

3 răspunsuri:
| ryf007 a răspuns:

Da,normal e sa-l feliciti tu, sa-i arati putin ca-ti mai pasa...dovedeste-i ca esti altfel decat el...

| Belluuu a răspuns:

Prima dragoste nu se uit happy dar totusi merge incercat cu o muzica relaxanta, un film, citind o carte, is multe feluri dar te gandesti tu happy, si da ai putea sa-i zici la multi ani happy nu strica chiar daca el o fost nesimtit si nu ti-a zis totusi este ziua lui

| Azµre a răspuns:

Un la mulți ani nu strică, poți să îl feliciți!