| anonim_4396 a întrebat:

Salut,lichidul secretat de o fata"uda" adica excitata poate sa contina o boala precum sida sau ceva? am excitat-o foarte puternic pe prietena mea si penisul meu a intrat 2cm in vagin si am intrat in contact cu lichidul respectiv, credeti ca pot sa iau vreo boala de la acel lichid?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Se pot transmite boli prin fluide corporale și / sau contact direct. Ți-am mai zis asta odată.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul scurt este NU. big grin

| UnBaiatNumitAlex a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Sunteți doctor?

| Pool77 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Cum nu?

Neprotejat se poate.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da poti lua ca zici ca ai facut si sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bineinteles ca poate contine Sida cat si alte boli.

| ShamelessQboy a răspuns:

Si inca mai trăiești?
Sunt sanse slabe de hiv dar nu slabe pentru alte btsuri.
Va recomand sa va faceti amândoi un set de analize si abia dupa sa va începeți viata sexuală.

| Jonas94 a răspuns:

Da, sigur, tu faci sex cu o fată care are HIV/SIDA.
Tu crezi că oamenii cu virusul HIV, se găsesc așa pe toate drumurile?
Dacă ai îndoieli de ce mama naibii n-ai dus-o la analize, înainte să faci sex cu ea?

| 2k18Tpu a răspuns:

Nu că nu este sperma.

| Nicolas_Irimiea_Raul_2000 a răspuns:

Nu, stati linistiti nu se poate lua nimic.