| anonim_4396 a întrebat:

Salut lumetongueImi place foarte mult de un baiat, ma gandesc la el tot timpul.De cand pasiunea asta? De cand cu Halloween`ul. O prietena de-a mea, din alta clasa m-a invitat la petrecerea ei.Si acolo a venit si acel baiat. Faceam ce faceam si eu ma opream pe canapea.Si el de cateva ori m-a invitat la dans.Desi eram total pe dinafara, m-am simtit foarte bine.Mai tarziu, am jucat toti adevar si provocare.La un moment dat, el a primit o provocare sa imbratiseze o fata; la alegeretonguesi m-a ales p mine.

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai vorbeste mai mult cu el.Invita-l la un suc, la o urmatoare petrecere saualtceva. Si eu sunt timida si messengerul ma ajuta foarte mult happy.

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Ma placea sau nu atunci?
si inca ceva: Cum sa fac sa ma bag in vorba mai des cu el? sunt cam timidawhistling
A, si fundita+vot, ca altfel vad ca nu se poate,,