| HelpBoy a întrebat:

Salut lume prietena mea a pleacat pentru cateva luni cu familia in belgia.Noi vorbim in fiecare zi pe mess si la telefon ne intelegam foarte bine pana ieri cand sora ei mai mica care nu o suport da nici ea nu ma suporta a intrat de pe ID-ul ei si mi-a zis niste lucruri urate eu cum nu o suport i-am zis si eu.Si seara cand m-a sunat prietena mea mi-a zis ca de ce m-am luat eu de sorusa cand-colo sorusa a inceput.Si mi-a zis ca daca ma mai iau de ia o termina cu mine. Ce nu inteleg eu e acum de ce ii ia apararea ca inainte cand ma certam cu ea nu ii lua apararea.Tot timpu imi zice ca ma iubeste da nu stiu ce sa cred. Inainte nu se purta asa. Funda pentru cel mai bun sfat!

1 răspuns:
| Elenna_4537 a răspuns:

Buna.
Eu zic sa nu te mai pui la mintea copiilor.
Daca o deranjeaza pe prietena ta asta nu o mai face dar explica`i situatia. Daca te iubeste cu adevarat te va intelege.
pa`pa