| anonim_4396 a întrebat:

Luni sau marti o sa ma intalnesc pentru prima data cu prietena mea, vreau sa ii iau pentru inceput un trandafir rosu,acum intrebarea mea este: ii va placea? vreau niste sfaturi pentru a face o atmosfera cat mai placuta, si sa se simta cat mai fericita.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bineînţeles că îi va plăcea, e un gest foarte frumos din partea unui băiat!
Comportă-te natural, ascult-o, fii un gentleman!
Baftă!

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Normal, frumos gest!
Nu accepta momente de tăcere, fii vorbăreț, glumeț...fă-o să se simtă bine. Discutați despre ce aveți în comun, despre ce știți că aveți. Ușor, ușor...vei scăpa de emoții.

Succes.

| Soryc a răspuns:

Normal ca o sa ii placa Auzi eu is fata daca vr sfaturi de relatii de la mine ma anunti

| Anomisusususususus a răspuns:

Va fi incantata de idee si fii tu, comportate natural

| Danysan a răspuns:

Categoric -fetele adora sa le faci daruri si sa primeasca flori -dar mai sunt si specimene deh... Daca o sa-i dai un Trandafir rosu isi va da sema ca o iubesti (acolo cat de cat)oricum si cu trandafir tot o sa fie sceptica legat de anumite lucruri legate de tine.Asa ca fi vorbaret da nu mult (gen sa vb numai tu )fa-o sa se simta importanta in discutile pe care le abordati si Succesx. Fundoi :-D?

| fundrive78 a răspuns:

Ca gest e frumos ce vrei sa faci, dar sfatul meu e sa incepi cu un trandafir Alb si sa iti spun si de ce. Rosu e pasiune, dragoste etc. si ar putea sa o sperie sa creada ca doresti de la ea direct sex, incepe cu unul alb care semnifica puritate inocenta si care inseamna "sunt demn de tine" si mai apoi in functie de cum evolueaza relatia o sa ai destul timp sa ii dai si trandafiri rosiiwinking. Sau si mai bine afla care sunt florile ei preferate si daca nu ai cum incepe cu un trandafir alb, nu dai gres, crede-ma big grin Bafta!

| LadyBird16 a răspuns:

Nu te gandi la trandafir in sine. Ii va placea gestul, faptul ca te-ai gandit la ea si la nevoile ei de a se simti importanta in viata ta. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De inceput cumpara mai multi trandafiri rosii iar la miloc, roaga vanzatoarea, sa-ti monteze unul albwinking este un gest foarte frumos. Nu te repezii cu sarutarile si nu vorbii numai tu, intreaba mai mult despre ea si vorbeste mai putin despre tine, fi atent la igiena corporala ( tuns, ras, frezat, taiat unghiile ) si chiar a hainelor cu care esti imbracat, succes!