| Danny13212 a întrebat:

M-am certat rau cu prietena mea si vreau sa imi cer iertare. M-am gandit sa ii fac un mic cadou si sa merg la ea acasa, sa i-l dau si sa-mi cer iertare.
Imi puteti spune daca e bine ceea ce vreau sa fac pentru a ma ierta, ce cadou sa ii fac, ce sa-i cumpar, in ce sa pun ce-am cumparat etc. Daca nu e bine ce vreau sa fac va rog ajutati-ma si spuneti-mi ce sa fac sa-mi cer iertare.
PS : vreau sa mentionez ca am jignit-o fara sa vreau, nu-mi dadeam seama ce spun.

Răspuns Câştigător
| delya2000 a răspuns:

Salut! E bine ce vrei sa faci, eventual cumparai un buchet de flori si incearca sa vorbesti calm si frumos cu ea, sa-i explici ca nu ai vrut sa o jignesti intentionat sau ca ai jignit-o la nervi, si pe langa buchetu de flori sa-i dai un biletel de dragoste facut de tine nu loat de pe internet

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Du-te la ea acasa si fa-o posta

| corbulalbrosu a răspuns:

Un fir de trandafir abia inflorit (boboc semideschis) este cel mai indicat cadou in astfel de cazuri. Succes.

| Oana92 a răspuns:

Cumpara-i un buchet de flori si mergi la ea sa iti ceri iertare. Gestul tau e frumos, oricine poate sa greseasca, important e sa realizam cand gresim si sa ne cerem scuze happy Baftawinking

| cineva666 a răspuns:

Un trandafir sau un buchet. dupa cum iti permitiwinking te duci la ea acasa si ti ceri scze happy dar sa si inveti din greseala asta si sa nu o mai repeti