| Alexandra2345 a întrebat:

M-am despartit de fostul cu 1 luna si jumate in urma, dar fara explicatii.Si cum sa aflu daca regreta? Se uita asa la mine numai atunci cind nu-l vad, se face de parca nu ma vede. Vreau sa-l intorc, numai cu gindul la el. dati-mi sfaturi va rog!

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Buna Alexandra.
Faptul ca se uita la tine [ dupa parerea mea] nu e chiar mare lucru, dar probabil se uita pentru ca mai simte o atractie, gen. Eu zic ca cel mai bine ar fi sa te "strecori" iar pe langa el, sa vorbesti cu el ca intre amici. Fara sa-i dai de inteles ca`l placi. In functie de felul cum iti vorbeste si cum se comporta cu tine, iti vei da seama daca te mai place sau nu.

Multa bafta!

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu-l mai baga in seama, nu te mai uita la el, prefa-te ca nu ti-ar pasa... si o sa vezi cum o sa se uite el dupa tine. happy

| vlaaddd a răspuns:

Vai de capu' tau