| adi4ever a întrebat:

M-am gandit sa imi fac un nou id dar nu prea am idei ma lasa memoriahappy. Astept sugestii si nu vreau id in stil cocalar cu baiat_talent sau alte prostii din astea. stiu ca nu am postat la categoria potrivita da stiu ca e acesata de multe persoane.am mai postat odata intrebarea dar n-am primit nici o idee normala. Dau minunea de fundita pentru ce-l mai bun id care ma incantahappy

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Deci, sa incepem. te cheama adrian, mai exact ady.nu e asa greu sa-ti faci un id nouthinking nu-l stiu pe cel vechi al tau, dar ai putea incerca ceva de genu: ady+anul nasterii legat pentru ca _ nu se mai poarta laughing sau orice, ceva caracterizant tie, muzica p care o asculti, fotbalistul preferat, echipa cu care tii, habar nu am. tu ar trebui sa stii cel mai bine... sper ca te-am ajutat:*

11 răspunsuri:
| Kynext a răspuns:

Is curios unde o sa ajunga site-ul astasad. Peste 2-3 zile o sa fie postate intrebari de genu':"Ce hartie igienica sa folosesc?".

Id-ul probabil e pentru tine. Tu te cunosti cel mai bine. Daca tu nu esti in stare sa-ti creezi un ID, astepti sa-ti creem noi unul?

| Allegria a răspuns:

Ady. 2o1o
adyyy.anul nasterii
adi.ady
"ady_smek2007 "laughing

| i.love.me a răspuns:

Blue_joker_ady
smile. x
happy_id
kxk_xkx
adi_simple

| marcel_5462 a răspuns:

Adytza. Ce te tot strofoci la ideea ca nu stii sa-ti faci un ID.
Fi atent te citez."Salut. M-am gandit sa imi fac un nou id dar nu prea am idei ma lasa memoria"... ei nu e simplu, eu cred ca da UITUCUL.sa auzim de bine

| claudica a răspuns:

A_d_r_i_a_n sau am_ id_noubig grin

| wanda a răspuns:

Bunawinking
-ady(sau cum tte cheama)_abc_xyz
-red_blood_in_me
ady_is_real
etclaughing

| khiflutza a răspuns:

Poate... adyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy?
Oricum ai putea sa cauti sa postezi intrebarile tale la locurile potrivite. Inainte sau dupa noul ID. Bafta

| liviu09 a răspuns:

Cocsorel nu merge big grin

| ღ♥•þί†ίк•♥ღ a răspuns:

$ady$minune$
Este bun?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Just.aDy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat de tare te-a lasat memoria? E grav.