| DuRaCeLL_3184 a întrebat:

M-am indragostit de o fata de la mine din clasa.O perioada am fost certati acum am inceput sa vorbim din nou.ne-am certat si nu am mai vorbit., acum suntem ok. Vreau sa stiu cum sa-i spun ca m-am indragostit de ea. sau cum sa-i arat, vreau sa specific ca nu e genu de fata care sa stea cu un baiat doar pentru bani! O iubesc enorm de mult si nu stiu cum sa-i arat ca o iubesc.De accea astept sfaturi din partea voastra. sau sugestii! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Din moment ce de vorbit vorbiți și vă înțelegeți (când nu vă certați) de ce nu o inviți la un suc?

9 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Bazaie pe langa ea, fa cateva complimente discrede dar nu exagera.....si dupa ceva timp o intrebi daca vrea sa stea cu tine.
si cum a spus si LoveSleep o placi daor...ca sa iubesti pe cineva dureaza.

| neutrino a răspuns:

Nu cred ca ti-a spus cineva sa-i dai bani, dar un lantisor din aur si o pereche de cercei ii poti oferi, asa ca la inceput! Dupa aceea ii poti spune tot oful tau.

| LoveSleep a răspuns:

Continuați să vă certați.
Și nu, n-o iubești. O placi, e diferență mare.

| DuRaCeLL_3184 explică (pentru LoveSleep):

Ne-am certat tot din cauza mea dar acum suntem ok ca sa zic asa... eu vreau sa stiu cum sa-i arat ca imi place de ea eu stau cu ea in banca. ce sa fac?

| DuRaCeLL_3184 explică (pentru LoveSleep):

Eu ma gandeam sa-i spun acum pe 14 feb sa iesim prin parc dar nu stiu cum sa-i zic ce sa-i iau ce sa vorbim etc. ai vreo idee?

| LoveSleep a răspuns (pentru DuRaCeLL_3184):

E ok iesitul in parc dar părerea mea e s-o inviți totusi la un suc mai intai, e putin mai obisnuit.

| DuRaCeLL_3184 explică (pentru LoveSleep):

Asa o sa fac, si ce ii zic cand o sa fiu doar eu cu ea? straight face

| LoveSleep a răspuns (pentru DuRaCeLL_3184):

Păi ai zis că de obicei vorbiti. Îi spui atunci cand crezi tu ca e ok, cand va intelegeti mai bine.

| LoveSleep a răspuns (pentru DuRaCeLL_3184):

Din moment ce de vorbit vorbiți și vă înțelegeți (când nu vă certați) de ce nu o inviți la un suc?

| WeAreSmart a răspuns:

Am avut si eu fix asa poveste, imi placea de ea, vorbeam mult dar ne certam la fiecare pas (cel mai des din cauza mea) la fel imi bateam capu cum sa-mi cer scuze si sa-i arat sentimentele mele dar apoi mi-am dat seama ca nu de geaba ne certam la fiecare pas, nu se potrivesc caracterele noastre, apoi am incercat sa nu ma mai gandesc la ea, a fost dificil dar dupa ce am cunoscut fete si prieteni noi am uitat complet de ea, acum imi petrec tot timpul liber cu prietenii si ma distrez cu fete diferite si imi place cum e acum (sa nu crezi ca fac sex cu ele, am 15 ani laughing poate intr-o zi voi cunoaste iubirea mea perfecta si vom fi fericiti impreuna... incearca si tu sa privesti in jur poate gasesti alta mai buna cu care sa nu te certi caci dragostea adevarata vinesi te ea singura fara sa intrebi