| PINKPERX2 a întrebat:

Salut, m.am jucat azi cu pr mea si mi.am asezat penisul atingandul, si apoi am pus mana pe vaginul ei eu nu am avut erectie sau ceva, credeti ca se poate intampla ceva?

7 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Da...se poate intampla ca pe viitor sa imi moara si celalalt neuron pe care il mai ai...

| Bendes a răspuns:

Ba odata ce se ajunge in pat se presupune ca stii ce-i aia sperma si ce-i ala ciclu si cum sta treaba cu embronu ala.
Las-o dracu.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Se vede dupa poza de profil ca ai nasul mare... tongue

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Stai linistit, nu s-a intamplat nimic

| SebastianCMT a răspuns:

Nu are nimic stai calm.

| EmoPikachu a răspuns:

Frate eu am 12 ani si stiu ca nu se intampla nimic..stai calm!

| AlexSein a răspuns:

E posibil sa ramana insarcinata! Du-te la doctor cu ea imediat!