| Ianis772h a întrebat:

Salut.
Ma confrunt cu o chestie din trecutul meu care ma macină de mult timp.

Sunt împreună cu o fata de ceva timp.
Problema este ca eu în trecut am vorbit cu ea de pe un cont fals..am vorbit destul de mult timp..nu ne-am certat, nu ne-am înjurat.
A fost totul ok nu știu de ce mi-am făcut acest cont fals.
Problema e ca eu m-am dat drept altcineva..am pretins ca eram altcineva..nici măcar poza mea de profil nu era pe acel cont.

Acum ma macină trecutul...
Chiar dacă sunt împreună cu ea..nu-mi pot lua gândul de la contul vechi..pe ala am cunoscut-o cel mai bine.
Dacă ar ști ca eu eram..nu știu cum ar reacționa..ma simt aiurea..parca nu por rezista cu sentimentul asta.

Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| tunoi88 a răspuns:

Poti sa ii zici, poate se desparte de tine si nu te mai macina trecutul happy cum sa gandesti asa, Fii barbat si lasa chestile astea de copii.

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i, macar ramai cu constiinta curata si nu te mai macina nimic.

| LordCristobal a răspuns:

Ce ai facut tu se numeste catfishing si putea sa iasa urat asa ca sa nu mai faci chestia asta.
Eu zic ca nu are sens sa te mai stresezi din cauza asta, pana la urma ai scapat, bucura-te de relatia pe care o ai.Si sa nu ii spui iubitei tale de acel cont.

| dullcat a răspuns:

Se repeta intrebarea si nu prea inteleg de ce ti-ai facut inclusiv alt cont pentru asta.

| jhonnybravo69 a răspuns:

Spune i

| J0B0MAT a răspuns:

Nu ți-am mai zis o dată să îi spui și gata? Ce atâta frică, poate și ea avea un cont fals, pe net toată lumea minte.

| SuperSamantha a răspuns:

Esti un fals si un prefacut, ti-ai batut joc de fata aia. Cereti iertare pentru cat de prost ai fost si spera ca te va ierta dar nu lasa sa treaca timpul, cu cat trece mai mult cu atat sansele tale de a fi iertat scad.