| anutzica_3991 a întrebat:

Salut ma numes anna si imi place de un baiat nu stiu ce sa fac sa ii spun sau sa astept sa faca el ceva?

Răspuns Câştigător
| pinkystyleツ a răspuns:

Eu zic sa faci tu primul pas. Spune-i ca il simpatizezi si poate si lui i place de tine.Succes! Funda, pls?

4 răspunsuri:
| PustoaickaAna a răspuns:

Pai.fa gesturi care sa arate ca il placi, apropo, el te place?

| emm_1303 a răspuns:

Risca si spune-i ce simti.nu lasa timpul sa treaca pe langa voi

| anutzica_3991 explică:

Da,cred ca inca ma mai place, anul trecut intr-o ora de mate mi-a trimis un bilet si a zis ca ma place tare mult

| StefanJobs a răspuns:

Era confuz din cauza matematicii.