| Alex12_9913 a întrebat:

Salut ma numesc Alex 16 ani sunt cu o fata in clasa de 1 an jumate si as vrea sa stiu cum as putea sa i spun te iubesc si cum as putea sa o cuceresc

Răspuns Câştigător
| ValyMha a răspuns:

Prietene trebuie sa ai grija ce o sa iti spun eu acum sigur va functiona : ii spui unei colege sa ii spuna ei ca tie iti place de ea sa ii vezi reactia si plus de asta va crede ca esti timid si fetelor le plac tipi timizi. vezi ce reactie are. apoi iti dai tu seama daca si ea simte acelasi lucru pentru tine ok? si inca ceva cand esti in preajma ei uitate la gesturi daca zambeste permanent in preajma ta inseamna ca te considera dragut si ti-as mai zice dar raman fara baterie la laptop (sper ca te-am ajutat si nu uita de funda daca sfatul meu chair a fost folositor)