| Demetriavic a întrebat:

Salut, ma numesc Denisa si vreau sa va pun o intrebare ...deci mie imi place de un baiat pe nume Derye! si am vazut ca ii place de o fata ce sa fac sa-l cuceresc?

Răspuns Câştigător
| Maria123 a răspuns:

N-ai cum sa faci sa-l cuceresti,nu exista formula magica. Poti incerca sa te imprietenesti cu el, cine stie, oricum nu-ti face sperante prea mari avand in vedere ca-i place de alta fata.Cu cat iti faci sperante mai mari cu atat o sa suferi mai tare in caz ca te refuza.Dar nu se stie niciodata,asa ca succes! Iar daca nu o sa iasa cum vrei tu asta este, n-ai cum sa obligi pe cineva sa te placa si in mod cert nu-i singurul baiat de pe lume care sa fie pe placul tau, ai sa vezi.

5 răspunsuri:
| Silviu123456 a răspuns:

Incearca sa il cuceresti cu naturaletea ta, nu incerca sa fi falsa pentru ca dk reusesti sa il cuceresti isi va da seama dupa o anumita perioada de timp si inca ceva poti sa ii spui chestea asta.Dar nu direct sa ii dai si tu de inteles.Te descurci tu big grin

| cryssa a răspuns:

Asta nu e un user de pe TPU?thinking

| Demetriavic explică:

Nici macar nu imi rass la mesaje da da este un baiat de pe TPU si ce daca mie mi se pare ca e dragut va rog sa ma ajute cineva...

| loverock_9344 a răspuns:

Pai mai intai de toate. esti prietena cu el? sau macar amica? afla ce-i place (gen de muzica,hobbyuri, ce face in timpu liber, sporturi etc) apoi sa incepi sa te bagi in seamna cu el vorbind despre ce ii place.incearca sa ti legatura cu ellaughingsi afla de ce fata ii place si uitate si vezi ce are ea si nu ai tuhappynoroc! sa ne ti la curentlaughinglaughingrolling on the floorpupi big grin

| Demetriavic explică:

E putin c-am ciudat ca am poza cu fostul...