| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma numesc Mary si am 11 ani.Am si eu o intrebare:Imi place de un baiat cu 2 ani mai mare, dar nu stiu cum sa ma apropi de el si nu stiu daca si el ma place.Eu sunt cam timida si nu am incercat sa il intreb direct. Imi dati niste sfaturi, va rog?

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Calea directa e cea mai sfanta, dar trebuie sa-i spui frumos, cu blandete, pentru ca baietii sunt mai timizi decat fetele. La varsta ta e mai bine sa-i spui cuvinte simple, ca sa te inteleaga bine e vrei.

| Iulia_9015 a răspuns:

Baga-te in seama(salut!, ce faci?)aculta ce vorbeste cu prietenii lui si prefate interesanta. cere-i pareri despre muzica.filme(care stii ca-i plac){succes}

| iongorbuli a răspuns:

Incearca sa-l cueresti...