| LoveMetin2Epical122121 a întrebat:

Salut ma numesc Vlad, si am o intrebare.
Am o iubita si, un baiat se da la ea ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Atata timp cat ea nu raspunde si il ignora, e ok. Inseamna ca ai o iubita frumoasa si ar trebui sa fii mandru cu ea. Daca ea accepta sa se dea baiatul la ea, atunci cu fata trebuie sa discuti si sa ii spui sa inceteze, ca doar ea e iubita ta, nu ala.

| mihai69 a răspuns (pentru frostxtq):

Și dacă discută ce, crezi că tipa se face cuminte brusc? să fim serioși!

| frostxtq a răspuns (pentru mihai69):

Daca e o fata cu capul pe umeri si tine la relatie va inceta, daca e o parasuta penibila cum sunt majoritatea fetelor, va continua sa flirteze cu toti zabalosii. Ti-am raspuns la intrebare sau mai ai de adaugat ceva?

| mihai69 a răspuns (pentru frostxtq):

Dacă e o fată cu capul pe umeri nu l-ar băga în seamă pe celălalt orice ar face el; dacă totuși l-a băgat în seamă, treci deja la cazul numărul doi (din exemplele tale). Concluzie: cum ziceam - dacă ea vrea, poate să-i spună orice, o va face cu orice pușlama îi iese în cale și o bagă în seamă. Priceput?

| frostxtq a răspuns (pentru mihai69):

Si tu esti la fel de copil si nu imi pierd vremea sa iti explic tie nimic. Copilul asta a pus o intrebare, eu i-am raspuns. Daca nu iti convine raspunsul meu n-ai decat sa mergi mai departe. Si o fata cu capul pe umeri poate face greseli, intr-o relatie se discuta aceste lucruri, ca doar de aia e relatie. Oricum, mai cresti si dupa aia o sa vezi si tu cum e.

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da-te si tu la el.

| christos1234 a răspuns:

Spune-i baiatului ca deja este intr-o relatie sa inceteze, daca isista spune-i iubitei tale sa faca reclamatie la politie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista un vechi proverb care zice asa : "Pana cand cateaua nu ridica coada nici dulaul nu are ce mirosi/f***." Te sfatuiesc sa stai linistit, nu ai de ce sa iti faci griji daca intr-adevar te iubeste fata.

| mihai69 a răspuns:

Nimic; dacă ea ține cu adevărat la tine, îl va ignora. Dacă nu, poți tu să stai și-n cap, ea tot va sări la gâtul primului venit.

| Emilian65 a răspuns:

Vorbeste cu ea. Intreab-o daca mai are ceva pentru tine sa are ceva pentru acel baiat? Daca iti spune ca nu mai are sentimente pentru tine si are sentimente pentru celalalt, atunci las-o si gaseste-ti alta prietena.

| LoveSleep a răspuns:

Vlad cu o întrebare, n-ai ce să faci.
Stai calm și speră să-l ignore.
Sau poți s-o legi de calorifer.

| grab a răspuns:

Sa ii lasi sa se consume. dupa care intervii.

| Hitback a răspuns:

Te prefaci ca ai alunecat pe gheața si ai intrat cu pumnul fix in gura lui. Dupa iti ceri scuze.

Răspuns utilizator avertizat
| corhaz a răspuns:

Nimic.asteapta sa vezi ce va face iubita ta

| LoveMetin2Epical122121 explică (pentru corhaz):

Hei iubita mea fuge de el
si daca il bat ii zice lu masa si el e tigan.

| corhaz a răspuns (pentru LoveMetin2Epical122121):

Atunci ramai linistit. iubita ta daca il ignora nu ai de ce sa iti faci griji.si evita tiganii daca nu ai prieteni multi ei vin o haita de 100

| RAY a răspuns (pentru corhaz):

Eu in haite leas baga in lagare dar nu sunt presedinte ce sa faci

| Maxnonymus a răspuns:

Rupe-i mufa...