| Alecslisios a întrebat:

Salut ma poate ajuta cinve cu o chestie am de facut cu movie maker un video din ala cu efecte melodii si nu stiu ce auziti cine poate sa imi faca si mie un asemenea video de preferat cu un artist gen alex velea, NANE, Grasu XXL, Don baxter, Skizzo skillz? dau 10 funde promit dati-mi pm cu ID vostru cei care vreti sa faceti SCZ CATEG

1 răspuns:
| Pastiluţă a răspuns:

Nu_conteaza_chiar_deloc Să vedem cu ce te pot ajutabatting eyelashesTe pup. :*