| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma puteti ajuta cu ceva? Vreau neaparat sa ma impac cu fosta prietena da m-a parasit...broken heart stiti cumva cum o pot recuceri ceva pana acum nu am facut mare lucru decat sa o intreb daca mai vrea sa fie cu mine si astept sfaturi pentru ca nu mi-o pot scoate din cap.

Răspuns Câştigător
| LinNaA a răspuns:

Cel mai bine ar trebui so eviti,sa nu-i mai scrii,prefate ca tie bine fara dinsa,sa vezi cum va reactiona ea! daca functioneaza si ea iti scrie prima,atunci e bine deja incepi sa discuti cu ea,o inviti undeva,si deja mai departe stii ce s faci,dar daca ea nu are nevoie de tine,dc trebuie s ai nevoie tu de dinsa, asa ca mai bine incearca so uiti(cea mai buna metoda a=gasesteti alta)Succese, astept fundatonguetongue

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna.eu zic sa ii oferi niste cadouri simbolice. ca sa vada ca inca o iubesti. un buchet de trandafiri, niste brelocuri dragute, un ursulet de plus.o inimioara mare de plus. si o scrisoare printre ele in care sa ii zici cat de rau iti pare si ca o iubesti mult.
http://www.ebiju.ro/bijuterii/Breloc-sarut-de-ingerasi-4218.html

http://www.ebiju.ro/......-4143.html

http://www.ebiju.ro/bijuterii/Breloc-sarut-4137.html

| Andreilol a răspuns:

Nu mai degreaba pe AngelBack pentru ca stiu sigur de la prietena ei ca inca ma mai place da nu prea stiu ce sa fac sfatul lui angel ii bun dar mai astept si alte sfaturi vb ta probabil o mai vrajesk

| Angelblack a răspuns:

Exista si alta metoda in afara de a o evita cum spune lina cea cruda deci incearca sa ii duci un buchet de trandafiri rosi cu un biletel in ei in care sa scrie asta :te iubesc si imi pare rau de despartirea mi-as dori sa indrept totul regret ce s-a intamplat promit ca nu se va mai intampla nimic in relatia noastra promit. si ii spui ca o iubesti