| meinteil a întrebat:

Salut,mai aveti vreo speranta ca o sa va gasiti pe cineva potrivit pentru o relatie?
Eu unul nu am nici una...

41 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MeiAnneMei a răspuns:

Sunt singura de mult timp.
So. m-am obisnuit, sincer acum mi se pare imposibil sa iti placa de cineva si el/ea sa te placa. Cel putin pentru mine.
Totusi iti vei gasi tu pe cineva, este imposibil sa stai toata viata singur/a, nu? >.

| AntoTHETeddyBear a răspuns:

Oricine pe lumea asta are o jumătate.Ea poate apărea mai devreme sau mai târziu

| peperonies a răspuns:

Pai nu stiu boss de boss mafiot sefu la bani. exista daca ai testicule. daca nu ai nu exista. femeile cauta barbati nu femei care se vaicaresc pe siteuri unde media de varsta e 12 ani jumate.

Răspuns utilizator avertizat
| MeiAnneMei a răspuns (pentru MeiAnneMei):

=]]

| MihaelG a răspuns:

Salutare​, stai liniștit și eu sunt în aceeași situație că tine, uite de exemplu fata de care îmi place a dat semne că mă place o perioadă însă de câteva săptămâni( 2 ) m-a blocat și nu mai ținem legătura de loc,

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaS3409 a răspuns:

Pai cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat