| Florin11996 a întrebat:

Maine voi saruta pentru prima data as dori si eu niste sfaturi sau orice altceva ce m-ar putea ajuta sa ma descurc...Deci ce ar trebui sa fac cu gura, limba va rog sa nu radeti cred ca si voi ati fost la fel la inceput!

Cu stima si respect TPU! multumescwinking

Răspuns Câştigător
| Diana_Oana_1991 a răspuns:

Roteste-ti limba in jurul limbii partenerei. Poti chiar sa o musti de o buza, de preferat cea inferioara, dar foarte usor. In rest lasa-te purtat de val si savureaza pasiunea nu te pierde in tehnici. happy

| Florin11996 explică (pentru Diana_Oana_1991):

Multumesc frumos :* mi-a fost de mare ajutor rasp tau asta ma interesa cel mai mult ce trebuie sa fac cu limba.big grin ma crezi sunt la inceput big grin daca mai trebuie sa stiu cv sa imi zici pls :* mersi frum inca odata :*

| Florin11996 explică (pentru Diana_Oana_1991):

Multumesc frumos :* mi-a fost de mare ajutor rasp tau asta ma interesa cel mai mult ce trebuie sa fac cu limba. ma crezi sunt la inceput daca mai trebuie sa stiu cv sa imi zici pls :* mersi frum inca odata :*

| Diana_Oana_1991 a răspuns (pentru Florin11996):

Cu placere, ma bucur ca am fost de ajutor happy

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Caută tuoritale pe youtube.

| Alexutsa_2737 a răspuns:

Pai trebuie sa te asiguri ca ai o respiratie super, nu manca mancaruri picnte sau usturoi inainte. Preferabil mesteca o guma. Nu misca limba in gura fetei de 100 de ori. Miscari incete. Ai grija la saliva daca ai un exces de saliva in gura inghiteo pentru a nu-i transmite asta prietenei tale! In timpul sarutului ajutate de maini, mangaio pune-i mana pe spae( nu pe fund)! Si in plus sa nu fi emotionat!

| Duucu a răspuns:

Fi putin mai salbatic.Baga-i limba in gura si impinge-o spre spate, in timpul acesta tinand-o de fese, apoi las-o putin sa respire, prindei cu palma urechile, ca si cum ai tine-o de cap si doar sarutati-va buzele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai cu buzele si dupa acea cu limba dar mai usor si cu pasiune.
Sa nu iti puta gura ::laughing:

| lavida a răspuns:

Lasa-te purtat de val si savureaza pasiunea nu te pierde in strategii si bucutate pe deplin de acest moment unic

| Petru_Pantea_1968 a răspuns:

Fi tu si da-i voie sa fie ea.Cu timpul poti sa stii daca va potriviti la sarut.

| Psihopeișăn a răspuns:

îi spui prima dată... „băgami-aș limba-n gura ta!"... apoi pui în practică ce i-ai zis happy