| Ionică a întrebat:

Marimea penisului conteaza pentru femei? Daca e mare, e bine? Daca e mica, nu e bine? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| marissa a răspuns:

Stii ce conteaza mai mult? ce ai in cap, nu ce ai in pantaloni!

15 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Contează într-o mică măsură.
Dacă e de 5 cm, îţi dai şi tu seama că s-ar putea să conteze, nu?
Dacă e de 20 de cm, însă, s-ar putea să nu fie însă aşa de bine pentru că pot apărea răni şi chiar nu e fascinant.
De fapt, lungimea peste 18cm a penisului la bărbaţi este un handicap, nici pe departe o binecuvântare cum le place multora dintre bărbaţi să creadă. De fapt, cred asta doar cei care nu depăşesc cu mult 18 cm dar cei cu dimensiuni uriaşe nu sunt chiar aşa de fericiţi din punct de vedere sexual.

Sănătate.

| Flav a răspuns:

''o aventura e un colac de salvare si a unei casnicie'' - sper sa nu gandeasca multe femei ca tine. Si multumeste-mi ca te-am facut femeie. PA.

| Elena1234456 a răspuns:

A mai fost pusa aceasta intrebare. Iata un raspuns care m-a amuzat: "nu lungimea baghetei conteaza, ci magia din ea".

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Depinde de fiecare persoana cum ii place mai mare sau mai mica! Eh eu una :nici mare nici mica.medie

| Hombre a răspuns:

@anonim de unde stii ca a avut-o de 13cm ai avut ruleta la tine si ai masurato?

| GdX a răspuns:

Poti sa ai ditamai mataranga, daca nu stii ce sa faci cu ea...tot degeaba, dupa cum e vorba romaneasca. Decat proasta si mare cat prajina mai bine mica si jucausa...si apropo, pentru femei conteaza nimimul de 7 cm. Atunci le poti satisface.

| vladix a răspuns:

Ionikaaaaa! ti-au facut fetele reprosuri? laughing)

| petria a răspuns:

Pt unele da, pentru altele nu. daca e mare e bine si nu prea, depinde, iar daca e mic poate sa fie f jucausbig grin

| Rasta Man! a răspuns:

SoL@Esti fantastica! Mia plăcut răspunsul tău! Magia di "EA" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ai amintit ceva haios
anul trecut mi-am inselat sotu( am avut motivele mele pentru care am avut acea aventura, cert este ca dupa acea aventura, relatia mea cu sotu s-a schimbat in bine, in fine) la intrebarea ta po sa zic asa
da conteaza marimea penisului, poate sa de-a limbii, sa faca ce vrea dar daca e scurt in ppp si nu ajunge la caldura, degeaba, scula e tot scula, si limba e tot limba, toate au rostul lor
atunci cand mi-am inselat sotu, partenerul o avea mai mica ca a sotului meu si sincer am fost dezamagita, nu a fost asa cum ma asteptam, deci conteaza marimea penisului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor foarte amuzant raspunsul anonim(anonimeirolling on the floor
Stau si ma gandesc, cum se poate ca dupa ce ti-ai inselat sotul, relatia sa se schimbe in bine?
Sti ce cred eu? ca ai fost dezamagita de lungimea insuficienta a barbatiei amantului, si ai ajuns sa apreciezi ce are sotul tau in pantaloni mai mult decat orice.
Dupa cate ai spus, probabil fiecare dintre noi ne-am facut o imagine despre tine.
In legatura cu intrebarea, marimea conteaza probabil pentru acele femei despre care am vorbit eu mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e vesela si jucausa nimic nu mai conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Openfire1 dupa 15 ani de casnicie ai nevoie de putinba adrenalina, era prea plictiseala, prea monotonie si acea aventura a fost secretul, pentru a nu ajunge la divort
cand o sa ai 15 ani de casnicie atunci imi vei da dreptate, o aventura e un colac de salvare si a unei casnicie, conteaza ca partenerul sa nu afle niciodata si atunci e perfect
sotu o are de 16 cm, respectivul o aveau unde la 13 cm decii, degeaba a folosit limba daca nu a ajuns ca penisull la caldura, conteaza marimea penisului

| MadalinVoicu98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu a ajuns cu limba la caldura pentru ca nu se da limbi in vagin ala e fraier nu stie sa folosească limba daca iti dadea limbi si stimula clitorisul da simteai placere mare dar ala nu a stiut ce sa faca

| verosweet a răspuns:

Nu conteaza foarte mult marimea, conteaza cum te misti, parerea mea.happy