| anonim_7654 a întrebat:

mi-ai venit ciclul dar de cateva zile ma doare stomacul... pot fi insarcinata? are vreo legatura?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca are legatura, dar si insarcinata poti fi daca ai avut contact sexual neprotejat.

| oz a răspuns:

Daca si si o dunga de culoare rosie...pe partea dreapta a bratului stang...ma tem ca da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă ştii că nu te-ai protejat, posibil chiar dacă ai menstră, poate veni peste sarcină.
Durerea de stomac poate fi şi de la menstră sau nu te alimentezi aşa cum trebuie şi te-ai pricopsit cu o gastrită, ulcer, etc.
Un test de sarcină, un ecograf abdominalo-pelvian şi intravaginal, un consult la medicul gastroenterolog.
Pa, pa.