| Nicoleta2000 a întrebat:

mi-am sters contul de pe hi5 si nu mai merge reactivat si nu stiu de ce! cum pot face sa-l recuperez big grin?[P. >S-nu stiu de ce, dar inainte hi5-ul NU era asa inainte, acum s-a schimbat si apare altfel, cel putin, asa`mi apare mie ]. Funditabig grin.(si mii de scuze pentru categorie dar este urgenthappy ).

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu se mai poate reactiva HI5 pentru ca toate datele tale au fost sterse de pe serverele HI5. Creeaza un nou cont aici:
HI5 - CONT NOU - http://hi5.com/friend/registration/displayRegistration.do
bafta!

| Nikoleta_3241 a răspuns:

Asta am facut si eu si imi pare foarte rau ca mi-am anulat contulsad Sigur nu se mai poate face nimic?sad

| Nikoleta_3241 a răspuns:

Asta am facut si eu si imi pare foarte rau ca mi-am anulat contul sad! Sigur nu se mai poate face nimic...sad fundita pentru cel care imi poate reactiva contul nycko_14@yahoo.com [Adaugati-ma]