| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mie imi place de o fata, vorbesc cu dinsa tot normal, i-am propus sa iasa la intilnire, dar nu-i vb in asta. daca o sa fim numa noi doi. cum sai propun intilnire. doresc si teoriile voastre.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| AiDuTzA a răspuns:

Pai propune-i sa iesiti la un suc, o pizza, sa mai petreceti timpubig grin poti sa-i iei o floare, sau un mic cadouas. dezbateti subiecte care sunteti amandoi interesati, si care vi se pare amuzante, poti pregati niste bancuri.
sper ca te-am ajutat:*

| catalin02 a răspuns:

Pai deci incearca atunci cand vorbesti cu ea sa deschizi subiecte mai intime, incearca sa o intelegi dupa cerei o intalnire(nu te va refuza). La intalnire mai vorbesti chesti mai intime, daca va veti siti bine unul in compania celuilalt cerei a 2 intalnire( sa ii duci un trandafir rosu, acum va trebui sa fi ceva mai indraznet adica ma refer sa o saruti). DE AICI TE DESCURCI SINGUR