| anonim_4396 a întrebat:

Salut mie imi place de un baiat dar el are un prieten care ma place farte tare! ajutati-ma ce sa fac?

2 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Si ce daca ce place prietenul lui? Din moment ce nu il placi nu trebuie sa te intereseze. Fa tot ce poti sa fi cu baiatul pe care il placi, chiar daca ii ranesti sentimentele prietenului lui. Asta e.asa cum vine asa trecehappy In viata trebuie sa faci totul in asa fel incat sa fi tu cea in avantaj! Nu trebuie sa te gandesti la cei din jur pentru ca nici ei nu se gandesc la tine! Dar sa nu faci prostia mea niciodata. Intotdeauna sa gandesti cu CAPUL nu cu INIMA!

| unione a răspuns:

Probleme grave...